Wzorcowanie przepływomierzy gazowych tańsze do końca roku o 15%!

Nowość w ofercie Laboratorium Badawczo-Wzorcującego! Wzorcowanie przepływomierzy gazowych w zakresie 0,05 - 5,00 l/min (medium: azot).

 • Do wzorcowania wykorzystujemy mieszalnik gazowy MCQ GB3000 oraz butle gazową z azotem N2.
 • Standardowe wzorcowanie odbywa się w 5 punktach pomiarowych.

Promocja do końca roku


Od 19 października do 31 grudnia 2022 roku organizujemy specjalną promocję w naszym Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis. Dzięki promocji mogą Państwo zaoszczędzić 15% na wzorcowaniu przepływomierzy gazowych w zakresie 0,05 - 5,00 l/min. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i złożenia zlecenia usługi za pomocą formularza.

Wzorcowanie multimetrów - dlaczego z Laboratorium Merserwis?


 • Kalibrator Fluke 5730A oraz wzmacniacz Fluke 5725A w naszym wyposażeniu, pozwala na wzorcowanie większości dostępnych na rynku modeli multimetrów precyzyjnych w pełnym zakresie pomiarowym napięcia, prądu oraz rezystancji. 
 • Zautomatyzowany sposób wzorcowania w przypadku multimetrów wyposażonych w port komunikacyjny USB / RS232 / GPiB, co znacznie przyspiesza cały proces wzorcowania.
 • Ukończenie wzorcowania w 4-5 dni robocze od zgłoszenia.

Więcej o kalibratorze Fluke.

Zasady promocji 1. Promocja dotyczy wykonania usługi wzorcowania przeplywomierzy gazowych w zakresie 0,05 - 5,00 l/min.
 2. Każde urządzenie, spełniające wymagania promocji, zostanie objęte rabatem w wysokości 15% naliczonym od podstawowej ceny usługi (zobacz: cennik usług).
 3. Warunkiem skorzystania z promocji jest dostarczenie w określonym terminie sprawnego miernika bez widocznych uszkodzeń i zgłoszeń o naprawach. W innym przypadku Laboratorium może odmówić wykonania usługi w ramach promocji i zaproponować wzorcowanie na standardowych warunkach.
 4. W ramach promocji można skorzystać z usługi logistycznej Door-2-Door za 5 zł netto - zadbamy o odbiór urządzeń i ich ponowne dostarczenie (zobacz: regulamin usługi D2D).
 5. Promocja nie łączy się z innymi akcjami rabatowymi.
 6. Promocja obejmuje nowe zlecenia, przekazane w terminie od 19 października do 31 grudnia 2022 r.
 7. Pozostałe kwestie reguluje Regulamin świadczenia usług Laboratorium Merserwis.

Przeczytaj również...