Cennik wzorcowania mierników

Wzorcujemy mierniki każdego typu i producenta wg poniższego cennika

Prosimy o zapoznanie się jakie dokładnie typy mierników oraz przykładowe modele mierników wzorcujemy w Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis. Jeśli nie został wymieniony Państwa miernik, prosimy o kontakt w celu zweryfikowania możliwości naszego laboratorium w zakresie jego kalibracji. Załączony koszt usługi kalibracji jest sugerowany i dotyczy wzorcowania pojedynczego urządzenia w standardowym trybie. W przypadku chęci zlecenia większej ilości przyrządów, wzorcowania mierników w sugerowanym terminie 12 miesięcy lub dla stałych klientów laboratorium Merserwis przyznajemy specjalne rabaty na wykonanie usługi. Podany koszt nie obejmuje usług dodatkowych, np. wzorcowania w trybie priorytetowym czy ekspresowym, obsługi logistycznej itp.

Cenniki wzorcowania mierników w Laboratorium Merserwis

Dodatkowe usługi wzorcowania i kalibracji mierników

Skorzystaj z dodatkowych opcji przyspieszenia kalibracji, Door-to-Door i wiele więcej!

WZORCOWANIE MIERNIKÓW W TRYBIE INSTANT - 6 H
Koszt wzorcowania w trybie błyskawicznym - realizacja w ciągu ok. 6 godzin roboczych od dostarczenia mierników do laboratorium. Odbiór w tym samym dniu. Dopłata dodatkowa do ceny usługi podstawowej liczona od sztuki urządzenia. Nie podlega rabatowi. Przed wyborem prosimy o wcześniejszy kontakt.

KOSZT: 250 ZŁ +VAT

WZORCOWANIE MIERNIKÓW W TRYBIE EKSPRESOWYM - 24 H
Koszt wzorcowania w trybie ekspresowym - realizacja w ciągu 24 godzin roboczych od dostarczenia mierników do laboratorium. Dopłata dodatkowa do ceny usługi podstawowej liczona od sztuki urządzenia. Nie podlega rabatowi. Przed wyborem prosimy o wcześniejszy kontakt.

KOSZT: 200 ZŁ +VAT


WZORCOWANIE MIERNIKÓW W TRYBIE PRIORYTETOWYM - 48 H
Koszt wzorcowania w trybie ekspresowym - realizacja w ciągu 48 godzin roboczych od dostarczenia mierników do laboratorium. Dopłata dodatkowa do ceny usługi podstawowej liczona od sztuki urządzenia. Nie podlega rabatowi. Przed wyborem prosimy o wcześniejszy kontakt.

KOSZT: 150 ZŁ +VAT


STWIERDZENIE ZGODNOŚCI
Zgodnie z PN-EN ISO/IEC 17025 Laboratorium ma możliwość przedstawienia stwierdzenia zgodności ze specyfikacją przyrządu lub wymaganiem przy zastosowaniu zasady niebinarnego stwierdzenia zgodności z uwzględnieniem pasma ochronnego. W celu zastosowania innej zasady skontaktuj się z nami.

KOSZT: WYCENA INDYWIDUALNA


OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA
W przypadku konieczności wystawienia dodatkowych dokumentów poza zakres ustalony w regulaminie lub cenniku.

KOSZT: 10 ZŁ +VAT


PRZESYŁKA KURIERSKA
Kwota naliczana każdorazowo w przypadku konieczności przesłania przedmiotu umowy. Dotyczy przedmiotów o masie do 20 kg.

KOSZT: 20 ZŁ +VAT


PRZESYŁKA KURIERSKA - POBRANIE
Kwota naliczana jednorazowo w przypadku konieczności przesłania przedmiotu umowy. Dotyczy przedmiotów o masie do 20 kg i płatności Kurierowi do maksymalnej kwoty 3000 zł brutto.

KOSZT: 30 ZŁ +VAT


PRZESYŁKA KURIERSKA - PALETA
Kwota naliczana każdorazowo w przypadku konieczności przesłania przedmiotu umowy. Dotyczy przedmiotów o masie od 30 kg i wysyłanych na palecie.

KOSZT: 120 ZŁ +VAT


PRZESYŁKA KURIERSKA - DOOR-TO-DOOR
Usługa wysyłki kurierskiej od drzwi do drzwi. Promocja: Przy łącznym koszcie wzorcowania aparatury powyżej 250 zł netto, koszt usługi wynosi 5 zł netto + 23%VAT (dla przesyłek o masie do 15 kg). Patrz: Regulamin usługi Door to Door.

KOSZT: 30 ZŁ +VAT


ELEMENT NIESTANDARDOWY
Dopłata za wzorcowanie elementu niestandardowego, np. dodatkowe punkty temperatury.

KOSZT: 50 ZŁ +VAT