Wzorcowanie multimetrów laboratoryjnych do końca wakacji tańsze o 15%!

Od 5 lipca do 31 sierpnia 2022 roku organizujemy specjalną promocję w naszym Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis. Dzięki promocji mogą Państwo zaoszczędzić aż 15% na wzorcowaniu multimetrów laboratoryjnych 5 1/2 oraz 6 1/2 cyfry. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i złożenia zlecenia usługi za pomocą formularza.

Wzorcowanie multimetrów - dlaczego z Laboratorium Merserwis?


Laboratorium Badawczo-Wzorcujące Merserwis wyposażone jest w kalibrator Fluke 5730A oraz wzmacniacz Fluke 5725A. Pozwala to na wzorcowanie większości dostępnych na rynku modeli multimetrów precyzyjnych w pełnym zakresie pomiarowym napięcia, prądu oraz rezystancji. Dodatkowo w przypadku multimetrów wyposażonych w port komunikacyjny USB / RS232 / GPiB cała procedura kalibracji w naszym laboratorium odbywa się w sposób zautomatyzowany, co znacznie przyspiesza cały proces wzorcowania. Dzięki temu możemy zaoferować ukończenie wzorcowania w kilka dni od zgłoszenia. Więcej o kalibratorze Fluke.

Wzorcowanie multimetrów - dlaczego z Laboratorium Merserwis?


 • Kalibrator Fluke 5730A oraz wzmacniacz Fluke 5725A w naszym wyposażeniu, pozwala na wzorcowanie większości dostępnych na rynku modeli multimetrów precyzyjnych w pełnym zakresie pomiarowym napięcia, prądu oraz rezystancji. 
 • Zautomatyzowany sposób wzorcowania w przypadku multimetrów wyposażonych w port komunikacyjny USB / RS232 / GPiB, co znacznie przyspiesza cały proces wzorcowania.
 • Ukończenie wzorcowania w 4-5 dni robocze od zgłoszenia.

Więcej o kalibratorze Fluke.

Zasady promocji 1. Promocja dotyczy wykonania usługi wzorcowania multimetrów laboratoryjnych 5 1/2 oraz 6 1/2 cyfry.
 2. Zakres wzorcowania: napięcie AC/DC, prąd AC/DC oraz rezystancja.
 3. Warunkiem skorzystania z promocji jest multimetr wyposażony w jeden z protokołów komunikacyjnych: USB / RS232 / GPiB (IEEE-488).
 4. Każde urządzenie, spełniające wymagania promocji, zostanie objęte rabatem w wysokości 15% naliczonym od podstawowej ceny usługi (zobacz: cennik usług).
 5. Warunkiem skorzystania z promocji jest dostarczenie w określonym terminie sprawnego miernika z kompletem przewodów i naładowanymi bateriami, bez widocznych uszkodzeń i zgłoszeń o naprawach. W innym przypadku Laboratorium może odmówić wykonania usługi w ramach promocji i zaproponować wzorcowanie na standardowych warunkach.
 6. Umożliwiamy wykonanie wzorcowania w trybie przyspieszonym: 48H za dodatkową opłatą (200 zł netto za sztukę) - dopłata za wykonanie usługi w trybie przyspieszonym nie podlega promocji.
  UWAGA: usługa w trybie przyspieszonym będzie realizowana po uprzednim kontakcie z Laboratorium i rezerwacji terminu.
 7. W ramach promocji można skorzystać z usługi logistycznej Door-2-Door za 5 zł netto - zadbamy o odbiór urządzeń i ich ponowne dostarczenie (zobacz: regulamin usługi D2D).
 8. Promocja nie łączy się z innymi akcjami rabatowymi.
 9. Promocja obejmuje nowe zlecenia, przekazane w terminie od 5 lipca do 31 sierpnia 2022 r.
 10. Pozostałe kwestie reguluje Regulamin świadczenia usług Laboratorium Merserwis.Przeczytaj również...