Zarezerwuj termin wzorcowania już dziś

Szanowni Państwo, mamy świetną wiadomość - Laboratorium Merserwis wprowadziło nową usługę dla swoich klientów! Od teraz można dokonywać rezerwacji terminów wzorcowania mierników online. Poniżej przedstawiamy garść informacji z tym związanych:


Dzięki naszemu kalendarzowi, można dokonać automatycznej rezerwacji terminu wzorcowania nie wcześniej niż za ok. 3-5 tygodni. Informujemy na wstępie, że usługa rezerwacji jest odpłatna - jej koszt wynosi 30 zł brutto (24,39 zł netto). Po wybraniu dogodnego dla siebie terminu, na podany adres e-mail zostaną wysłane dwie wiadomości.

Pierwsza z nich to wiadomość systemowa potwierdzająca wstępną rezerwację. Nadawcą tej wiadomości będzie Zencal.
Druga wiadomość zawierać będzie szczegóły niezbędne do zakończenia i przyjęcia rezerwacji. Będzie ona wysłana przez Laboratorium Merserwis.


W przypadku nieukończenia procesu rezerwacji i wniesienia opłaty, wstępna rezerwacja zostanie automatycznie anulowana po upływie 24 godzin.

Rezerwacja terminu online jest usługą elektroniczną, która jest uznawana za wykonaną z chwilą wniesienia opłaty. Chcielibyśmy Państwa jednak poinformować, że kontynuując rezerwację, akceptują Państwo brak możliwości anulowania tej usługi po jej zamówieniu i opłaceniu.


Mamy nadzieję, że nasza nowa usługa spełni oczekiwania naszych klientów i ułatwi proces rezerwacji terminów wzorcowania mierników. Zachęcamy do korzystania z naszego kalendarza online! 

Możliwość skorzystania z usługi jest również możliwa z pozycji menu "Strefa Klienta" oraz formularza zamówienia wzorcowania.

Przeczytaj również...