Wspólnie z Loccioni: Wyzwania i Sukcesy Wzorcowania Wyjazdowego

Przedstawiamy krótką relację z życia naszej firmy, a dokładniej z działu laboratorium badawczo-wzorcującego Merserwis, gdzie jedną z bardziej popularnych usług jest możliwość bezpośredniego wzorcowania aparatury u Klienta na obiekcie (tzw. wzorcowanie wyjazdowe).


Taka usługa w niektórych przypadkach, np. przemysłowych ma wiele zalet. Jedną z nich jest drastyczne skrócenie czasu wykonania zadania. Będąc na miejscu w pełni poświęcamy się urządzeniom Klienta. Nierzadko bez specjalnych przestojów w produkcji, bez demontażu, bez oczekiwania na przesyłkę w tę i z powrotem.


Do rzeczy. W ostatnich 3 miesiącach podjęliśmy współpracę z renomowaną firmą Loccioni, włoskim producentem innowacyjnych linii produkcyjnych na całym świecie. To partnerstwo okazało się kluczowe, gdyż przyjęliśmy wyjątkowe zadanie wzorcowania sprzętu na ich liniach produkcyjnych w Polsce. Nie ukrywamy, że kilka dni pracy po 10 godzin w 28-30 stopniach dał nam w kość. Dodatkowo występując oficjalnie jako serwis producenta musieliśmy wszystko ogarnąć sami - znalezienie podłączenia, montaż-demontaż czujników na linii, to była niesamowita ilość roboty.


Mimo trudności i wytężonej pracy, udało nam się wywzorcować aż 5 kompletnych linii produkcyjnych oraz testery w laboratoriach RND i Audycie produkcyjnym. W sumie 140 urządzeń!

To dla nas ogromne osiągnięcie i jesteśmy dumni, że wnieśliśmy nasz wkład w bezpieczną i pewną produkcję zmywarek Bosh/Siemens, w Polsce. 


Przy okazji dzielimy się z wami zdjęciami z tego niecodziennego procesu. 


Dziękujemy za wsparcie i już nie możemy się doczekać, kolejnych wyzwań! 💪🛠🔧📈

Przeczytaj również...