Duże zmiany w laboratorium Merserwis

W dzisiejszych czasach, precyzyjne i skuteczne wzorcowanie urządzeń pomiarowych jest kluczowe dla zapewnienia jakości i niezawodności pomiarów. Dlatego też, z dumą informujemy o aktualizacji naszej oferty w Laboratorium Wzorcującym Merserwis.


Niedawno uzyskaliśmy akredytację nr AP 215 od Polskiego Centrum Akredytacji, co potwierdza nasze wysokie standardy i kwalifikacje w zakresie wzorcowania urządzeń pomiarowych. W związku z tym, zastąpiliśmy nasze dotychczasowe plany Premium i Eko, nowymi planami Standard ISO i Premium PCA.


Plan Standard ISO zastępuje dotychczasowy plan Premium, tzn. wzorcowanie jest nieakredytowane z zachowaniem spójności pomiarowej. Natomiast plan wzorcowania Premium jest wykonywany zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 17025 w zakresie akredytacji nr AP 215 z zachowaniem spójności pomiarowej.


W naszym cenniku zmieniliśmy ceny i opisy poszczególnych usług, a także wprowadzamy możliwość rezerwacji terminu wzorcowania za pośrednictwem naszej strony internetowej - szczegóły już wkrótce w osobnej informacji!


Na stronie dodaliśmy także sekcję z regulaminami, w której opisaliśmy nasze świadczenia usług, usługę door to door oraz rezerwację terminu wzorcowania.


Oprócz tego, poszerzyliśmy naszą ofertę o nowe możliwości wzorcowania oraz dodaliśmy nowe pozycje do cennika takie jak wysokoprądowe mierniki impedancji pętli zwarcia 4-P, woltomierze systemu pomiaru napięć rażenia, analizatory uziemień, precyzyjne generatory przebiegów arbitralnych, zasilacze DC do 60 A 2 i 3 kanałowe, analizatory transformatorów.


Poza tym, zmieniliśmy i dodaliśmy całą sekcję związaną z wzorcowaniem multimetrów i mierników cęgowych, a także mierników i mostków RLC. 


Teraz, nasza oferta jest jeszcze bardziej kompleksowa i dostosowana do potrzeb naszych klientów.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą i do skorzystania z naszych usług, aby zapewnić sobie precyzyjne i niezawodne pomiary.

Przeczytaj również...