Szybka płatność za kalibrację mierników za pomocą DotPay!

Aktywnie działając w branży kalibracji wzorcowania mierników i aparatury kontrolnej (oraz dystrybucji i napraw) już od trzydziestu lat, mamy świadomość tego, że należy iść z duchem czasów i dostosowywać możliwości pod kątem wymagań i potrzeb Klientów. Jedną z takich rzeczy jest m.in. wygodne formy płatności elektronicznych za pomocą kart płatniczych, przelewów czy ostatnio bardzo popularnej, usługi BLIK. W związku z powyższym jako prawdopodobnie pierwsze laboratorium tego typu w Polsce, oddajemy w ręce Klientów możliwość dokonania płatności za wykonaną usługę kalibracji mierników za pośrednictwem znanej platformy DotPay.

Klienci naszego laboratorium badawczo-wzorcującego mają możliwość wykonania szybkich przelewów online, płatności kartami płatniczymi oraz za pomocą technologii BLIK.

Kto może wykonać płatność za pomocą usługi DotPay?

Nasze usługi świadczymy tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych i aktywnych firm czy instytucji. Osoby indywidualne nie mogą dokonać płatności za usługi kalibracji za pośrednictwem naszej firmy. W przypadku, gdy osoba indywidualna nieopatrznie zapłaci za wzorcowanie aparatury, a my nie będziemy w stanie wystawić faktury - środki zostaną w całości zwrócone Klientowi za pomocą kanału, którym dokonał płatności. Na tę chwilę zamówienia są indywidualnie weryfikowane w celu wygenerowania linku do płatności - o czym poniżej.

Jak mogę zapłacić za usługę kalibracji za pomocą DotPay? 

Żeby wykonać płatność za wybraną usługę wzorcowania czy strojenia przyrządów należy skorzystać z formularza zamówienia na naszej stronie i zaznaczyć w sposobie płatności opcję DotPay. Oczywiście można również wyrazić taką potrzebę bezpośrednio w kontakcie e-mailowym z Działem Laboratorium Merserwis. Po przesłaniu formularza zweryfikujemy podane dane i w odpowiedzi odsyłamy wygenerowany, indywidualny link do płatności za pomocą ww. platformy. Przypominamy, że przy płatności kartą płatniczą wymagane jest podanie indywidualnego kodu CVV2/CVC2 podanego na odwrocie karty. Kod CVV2/CVC2 to trzy ostatnie cyfry umieszczone na odwrocie karty płatniczej. Przy zakupach internetowych podanie kodu CVV2/CVC2 jest wymagane w celu weryfikacji posiadacza karty przez Dotpay.pl.


Po wykonaniu płatności, otrzymujemy potwierdzenie z platformy DotPay i wystawiamy fakturę VAT. Wywzorcowana aparatura wraz z fakturą zostanie przesłana zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami czy preferencjami zaznaczonymi w formularzu.

Przeczytaj również...