Wzorcowanie Akredytowane Multimetrów Cyfrowych z 22% Zniżką w Laboratorium Merserwis!

Cieszymy się ogłosić naszą najnowszą promocję, która jest doskonałą okazją dla wszystkich posiadaczy multimetrów cyfrowych do 7,5 cyfry.


Od 11 października 2023 do 30 listopada 2023 roku, oferujemy wyjątkową okazję obniżenia kosztów wzorcowania akredytowanego o 22% od ceny netto. To doskonała okazja, by zadbać o precyzję i dokładność swoich multimetrów.​

Dlaczego warto skorzystać z naszej promocji?


Wszechstronność: Promocją objęte są wszystkie multimetry cyfrowe do 7,5 cyfry, niezależnie od producenta, w zakresie napięcia, prądu i rezystancji.


Akredytacja PCA: Nasze laboratorium posiada akredytacje PCA co świadczy o najwyższym standardzie jakości usług potwierdzonych przez zewnętrzne instytucje i wielu audytorów technicznych.


Stwierdzenie Zgodności: Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wprowadziliśmy w standardzie niebinarne stwierdzenie zgodności wg ILAC-G8:09/2019 (rozdział 4.2.3), aby od razu po otrzymaniu świadectwa określić kondycję Twojego multimetru.


Niska Niepewność Pomiarów: Jesteśmy dumni z naszego niskiego poziomu niepewności pomiarów, co gwarantuje, że Twoje multimetry będą zbadane z maksymalną precyzją.


Jak skorzystać z promocji?


Korzystanie z naszej promocji jest proste! Wystarczy w formularzu zamówienia, którego link znajdziesz poniżej, wybrać opcję wzorcowania multimetru cyfrowego w planie Premium PCA.

Rabat w wysokości 22% zostanie naliczony automatycznie, co pozwoli Ci zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy.


Zamów teraz i skorzystaj z promocji Nie przegap tej okazji, by zadbać o jakość pomiarów swojego multimetru cyfrowego.


Przypominamy, że nasza promocja trwa tylko do 30 listopada 2023 roku, więc nie zwlekaj! W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Zapraszamy do korzystania z usług laboratorium Merserwis i cieszenia się precyzyjnymi pomiarami!

Wzorcowanie multimetrów - dlaczego z Laboratorium Merserwis?


 • Kalibrator Fluke 5730A oraz wzmacniacz Fluke 5725A w naszym wyposażeniu, pozwala na wzorcowanie większości dostępnych na rynku modeli multimetrów precyzyjnych w pełnym zakresie pomiarowym napięcia, prądu oraz rezystancji. 
 • Zautomatyzowany sposób wzorcowania w przypadku multimetrów wyposażonych w port komunikacyjny USB / RS232 / GPiB, co znacznie przyspiesza cały proces wzorcowania.
 • Ukończenie wzorcowania w 4-5 dni robocze od zgłoszenia.

Więcej o kalibratorze Fluke.

Zasady promocji 1. Promocja dotyczy wykonania usługi akredytowanego wzorcowania cyfrowych multimetrów ręcznych i laboratoryjnych do 7 1/2 cyfry w planie Premium PCA.
 2. Zakres wzorcowania: napięcie AC/DC, prąd AC/DC oraz rezystancja.
 3. Warunkiem skorzystania z promocji jest multimetr wyposażony w jeden z protokołów komunikacyjnych: USB / RS232 / GPiB (IEEE-488).
 4. Każde urządzenie, spełniające wymagania promocji, zostanie objęte rabatem w wysokości 22% naliczonym od podstawowej ceny usługi wzorcowania akredytowanego Premium PCA (zobacz: cennik usług).
 5. Warunkiem skorzystania z promocji jest dostarczenie w określonym terminie sprawnego miernika z kompletem przewodów i naładowanymi bateriami, bez widocznych uszkodzeń i zgłoszeń o naprawach. W innym przypadku Laboratorium może odmówić wykonania usługi w ramach promocji i zaproponować wzorcowanie na standardowych warunkach.
 6. W ramach promocji można skorzystać z usługi logistycznej Door-2-Door za 5 zł netto - zadbamy o odbiór urządzeń i ich ponowne dostarczenie (zobacz: regulamin usługi D2D).
 7. Promocja nie łączy się z innymi akcjami rabatowymi.
 8. Promocja obejmuje nowe zlecenia, przekazane w terminie od 10 października do 30 listopada 2023 r.
 9. Pozostałe kwestie reguluje Regulamin świadczenia usług Laboratorium Merserwis.

Przeczytaj również...