Wzorcowanie mierników w trakcie pandemii? To się opłaci!

Szanowni Państwo,

mając na sercu problemy, utrudnienia i przestoje w wielu obszarach gospodarki jakie Państwa dotykają z powodu zagrożeń epidemicznych oraz ograniczeń postanowiliśmy przygotować specjalną promocję na wzorcowanie mierników w Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis.


Od 11 maja do końca lipca (31.07) 2020 roku kalibracja aparatury objęta jest pełną obsługą logistyczną Door-to-Door w cenie 2 zł netto oraz gwarancją terminu wykonania usługi do 5 dni roboczych* w planie Premium.


*Jeżeli z przyczyn od nas zależnych spóźnimy się w podanym terminie 5 dni roboczych, to w ramach gwarancji otrzymają Państwo 1% rabatu za szósty dzień oraz zwiększamy rabat o 1% za każdy kolejny dzień. Czyli siódmego dnia rabat wyniesie 2%, ósmego 3% itd. Warunkiem dodatkowym jest, że przekroczenie terminu nie może być dłuższe niż 10 dni roboczych. Gwarancja terminu łączy się z rabatem przyznawanym w przypadku Klientów, którzy przekazują swoją aparaturę regularnie w zalecanym przez laboratorium terminie wzorcowania (12 miesięcy).

Dodatkowe informacje:


1. Promocją objęte są mierniki instalacji elektrycznych, bezpieczeństwa elektrycznego, luksomierze, anemometry oraz mierniki temperatury i wilgotności wzorcowane w Laboratorium Merserwis (patrz: Cennik) i oferowane w regularnej sprzedaży na rynku polskim.
2. Warunkiem skorzystania z promocji jest dostarczenie sprawnego miernika z kompletem przewodów i naładowanymi bateriami.

3. Termin wykonania usługi liczy się od momentu fizycznego dostarczenia przyrządów do laboratorium.

4. W przypadku usługi Door to Door obowiązuje regulamin (patrz: Regulamin promocji D2D).
5. Maksymalny możliwy przyznany rabat wynosi 20% ceny katalogowej.

6. Maksymalna ilość przyrządów dla jednego zlecenia w promocji wynosi 5 sztuk.

7. Promocja obejmuje nowe zlecenia, przekazane w terminie od 11 maja do 31 lipca 2020 r.  

W Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis świadczymy wzorcowanie w specjalnych, opcjonalnych trybach 24 i 48 godzin! Posiadamy również specjalne plany kalibracjiZobacz szczegóły.

Przeczytaj również...