Wzorcowanie Last Minute z rabatem do 20%!

Szanowni Państwo,

przygotowaliśmy atrakcyjną promocję na wzorcowanie mierników w naszym Laboratorium Badawczo-Wzorcującym. Oferujemy wzorcowanie tańsze o 10% w gwarantowanym terminie 5 dni. Za każdy dzień roboczy spędzony w laboratorium powyżej 5 dni roboczych do podstawowego rabatu 10% przyznawany jest dodatkowo 1% rabatu.

Przygotuj mierniki do sezonu pomiarowego i skorzystaj z atrakcyjnego rabatu!

Poniżej szczegóły promocji.


Regulamin promocji:


1. Promocja objęte są mierniki instalacji elektrycznych, bezpieczeństwa elektrycznego, anemometry oraz mierniki temperatury i wilgotności wzorcowane w Laboratorium wzorcującym Merserwis i oferowane w regularnej sprzedaży na rynku polskim, przekazane do wzorcowania do 30 września 2019 r.
2. Warunkiem skorzystania z promocji jest dostarczenie sprawnego miernika z kompletem przewodów i naładowanymi bateriami.
3. Za każdy dzień roboczy spędzony w laboratorium powyżej 5 dni roboczych do podstawowego rabatu 10% przyznawany jest dodatkowo 1% rabatu, licząc od dnia dostawy i przyjęcia w systemie do dnia wysłania powiadomienia o wykonaniu usługi (np. jeśli wzorcowanie będzie trwało 8 dni [5 dni podstawowych + 3 dni dodatkowe], rabat będzie wynosił 13% [10%+3%]).
4. Maksymalny możliwy przyznany rabat wynosi 20% ceny katalogowej.

5. Promocja obejmuje nowe zlecenia, przekazane w terminie od 9 września do 30 września 2019 r.  

W Laboratorium Badawczo-Wzorcujące Merserwis świadczymy wzorcowanie w specjalnych, opcjonalnych trybach 24 i 48 godzin! Posiadamy również specjalne plany kalibracjiZobacz szczegóły.

Przeczytaj również...