Promocyjne wzorcowanie w wakacje - zyskaj do 20% rabatu!

Szanowni Państwo,


w okresie od 1 do 31 sierpnia 2020 r. oferujemy specjalny wypoczynek dla Państwa mierników w naszym Laboratorium Badawczo-Wzorcującym. Jeśli udajecie się Państwo na urlop w góry, na plażę czy nad jezioro, zamiast zostawiać aparaturę pomiarową w domu, na półce - prześlijcie ją do naszego laboratorium. Po powrocie będą mieli Państwo pewność, że narzędzia miernicze są w pełni sprawne i gotowe do dalszej pracy! Dzięki specjalnej promocji na kalibrację mogą Państwo zaoszczędzić nawet do 20%! Zachęcamy do zapoznania się z poniższym regulaminem oferty i przesłania zlecenia usługi za pomocą formularza.


Promocją objęte są wszystkie urządzenia kontrolno-pomiarowe dowolnego typu i producenta, których kalibracja może odbyć się w Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis przy ul. gen. Wł. Andersa 10 w Warszawie. Progi rabatowe naliczane są wg poniższej tabeli w zależności od ilości zleconych i przesłanych w tym okresie urządzeń. W przypadku stałych Klientów naszego laboratorium, wzorcujących mierniki w zalecanym terminie przewidujemy dodatkowy rabat w przypadku przysłania większej ilości urządzeń wyrównujący do rabatu promocyjnego. Niniejsza oferta skierowana jest zarówno do nowych jak i stałych Klientów Laboratorium Badawczo-Wzorcującego Merserwis posiadających zarejestrowaną i aktywną działalność gospodarczą.


Ilość1-2 szt.3-6 szt.7-9 szt.10-15 szt.od 16 szt.
Rabat specjalny10%12%15%17%20%
Plan kalibracjiPremium
PrzesyłkaKurier Door-to-Door* / Własna
PłatnośćPro forma / Gotówka / Karta / DotPay
AparaturaWszystkie mierniki w ofercie laboratorium!

*Obsługa logistyczna Door-to-Door objęta jest kosztem 2 zł netto za obsługę odbioru i dostarczenia od i do Klienta. Regulamin usług D2D.


Wiele krajowych laboratoriów nieakredytowanych w tym okresie planuje przerwy w świadczeniu usług, stawiając swoich Klientów w ciężkiej sytuacji, w momencie kiedy potrzebują wykonać kalibrację mierników w krótkim czasie (w Laboratorium Merserwis oferujemy również wzorcowanie w specjalnych trybach 24 i 48 godzin!). Może to być spowodowane różnymi powodami, np. oddania własnych kalibratorów do wzorcowania w laboratorium akredytowanym, bądź zawieszenie działalności (często jednoosobowej) na czas urlopu, co może stawiać pytanie o poziom profesjonalizmu. Tym samym informujemy, że nasze Laboratorium jako jedno z nielicznych będzie dostępne przez cały okres wakacyjny (z wyłączeniem dni świątecznych) dla wszystkich Klientów, którzy potrzebują wzorcować aparaturę. Laboratorium Badawczo-Wzorcujące Merserwis jest jednym z najdłużej działających laboratoriów w Polsce. Posiadamy 30-letnie doświadczenie w kalibracji mierników każdego typu i adiustacji aparatury wybranych producentów. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów naszego laboratorium i przekonaj się dlaczego zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze.


Regulamin świadczenia usług Laboratorium Merserwis


Przeczytaj również...