Wzorcowanie mierników temperatury i specjalna oferta dla służb!

Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta usług wzorcowania została poszerzona o specjalne wzorcowanie elektronicznych termometrów do pomiaru temperatury ciała ludzkiego na podczerwień (zarówno dousznych, jak i do czoła), kamer termowizyjnych do pomiaru temperatury ciała ludzkiego, a także zestawów do przesiewowego pomiaru temperatury ludzi, składającego się z kamery termowizyjnej i kalibratora Black Body. W treści specjalna oferta dla służb medycznych i wybranych instytucji państwowych!

Wzorcowanie wykonywane jest w naszym laboratorium badawczo-wzorcującym lub w miejscu instalacji (kamery stacjonarne) z zastosowaniem specjalnego typu kalibratora Presys T-30NIR-H, który jest przystosowany do kalibracji temperatury z bardzo dużą dokładnością, w zakresie pokrywającym się z temperaturą ciała ludzkiego. 

Spójność pomiarowa zachowana jest przez zastosowanie wzorcowego, laboratoryjnego termometru o wysokiej rozdzielczości i dokładności. Podobnie jak w przypadku naszych pozostałych wzorców i kalibratorów jest on regularnie wzorcowany w zewnętrznym laboratorium akredytowanym, oferującym niską niepewność pomiaru. 

 Zakres temperatur  20 - 45 st. C
 Emisyjność  0,98

Typ wzorcowanych urządzeń:

  • Termometry douszne na podczerwień
  • Termometry do czoła na podczerwień
  • Kamery termowizyjne do temperatury ciała ludzkiego
  • Kamery termowizyjne i kalibratory black body do przesiewowego wykrywania osób z gorączką

Wzorcowanie kamer termowizyjnych

Kamery termowizyjne

370 zł +23%VAT

Wzorcowanie pirometrów

Pirometry

110 zł +23%VAT

Oferta specjalna dla służb!

Dla szpitali, służby zdrowia i instytucji państwowych (Policja, Straż Graniczna, Ratownictwo, Straż Pożarna) wykorzystujących termometry na podczerwień i małe kamery przenośne do przeciwdziałania rozprzestrzeniania się COVID-19, przygotowaliśmy specjalną ofertę na wzorcowanie wykorzystywanych przez nich przyrządów, realizowaną przez Laboratorium Badawczo-Wzorcujące Merserwis w swojej siedzibie przy ul. Andersa 10 w Warszawie. 

W ramach jednej, niskiej ceny, zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą wzorcowanie, transport w dwie strony (patrz: Regulamin D2D) i materiałami szkoleniowymi z obsługi termometrów na podczerwień. 

- Całkowita opłata dla służb medycznych do końca 2020 roku: 50 zł netto/szt.
- Zamówienie można składać za pomocą naszego formularza

Przeczytaj również...