Formularz Wzorcowania

Zakończone 0%
1 1. Dane zleceniodawcy 2 2. Szczegóły zamówienia 3 3. Wyślij
Imię i nazwisko *
Telefon *
E-mail *
E-mail - Świadectwo *
NIP firmy Nasza firma współpracuje tylko z innymi firmami. Nie obsługujemy osób fizycznych.
0 (Min. 10 Znaków)
Lista przyrządów do wzorcowania *
Dodatkowe Uwagi
Wstecz Następne
Zakończone 33%
1 1. Dane zleceniodawcy 2 2. Szczegóły zamówienia 3 3. Wyślij
Czy uwzględnić w zamówieniu przyrząd zastępczy? *

Uwaga: Nie gwarantujemy 100% dostępności urządzeń zastępczych na czas wzorcowania. W razie braku dostępności poinformujemy w osobnej wiadomości.

Czas realizacji*
Standard
Ekspres
Priorytet

Zgodnie z przedstawioną ofertą. Orientacyjny termin wzorcowania można sprawdzić na   dedykowanej stronie  .

Usługa wykonywana poza obowiązującą kolejką w 24 godziny od dostarczenia przyrządów. Płatna dodatkowo 200 zł netto od przyrządu. Uwaga! Przed wybraniem trybu prosimy o wcześniejszy kontakt z Laboratorium celem potwierdzenia możliwości wykonania usługi w danym dniu dla określonych przyrządów.

Usługa wykonywana poza obowiązującą kolejką w 48 godzin od dostarczenia przyrządów. Płatna dodatkowo 150 zł netto od przyrządu. Uwaga! Przed wybraniem trybu prosimy o wcześniejszy kontakt z Laboratorium celem potwierdzenia możliwości wykonania usługi w danym dniu dla określonych przyrządów.

Sposób dostarczenia*
Własna przesyłka / Osobiście
Door to Door

Przyrządy można dostarczyć na adres Laboratorium Badawczo-Wzorcującego Merserwis przy ul. Gen. Wł. Andersa 10, 00-201 Warszawa. Osobiście zapraszamy od pn. do pt. w godz. 8-16. 

Uwaga! Nie jesteśmy w stanie określić dokładnej godziny przyjazdu kuriera w danym dniu. Niemniej dokładamy starań, aby wcześniej otrzymali Państwo informację od firmy kurierskiej z telefonem od osoby, która odbierze od Państwa paczkę, aby się z nią umówić na konkretną godzinę. Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że kurier wcześniej się z Państwem skontaktuje.

Wymiary przesyłki: dł. x szer. x wys. [cm] + masa [kg] *
Adres, który przekażemy kurierowi w celu odebrania paczki *
Dogodny termin odbioru urządzeń przez kuriera *
Godziny, w których kurier może odebrać przyrządy Brak określenia godzin odbioru przez kuriera będzie traktowany standardowo wg godzin pracy spedytora.

Cena promocyjna na usługę Door to Door obowiązuje wyłącznie dla przesyłek standardowych do 15kg i usług, których wartość przekracza kwotę 250zł. Regulamin promocji

Dostarczenie ustalone indywidualnie z Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis.

Płatność*
Pro forma
Przelew odroczony
Płatność na miejscu
Pobranie
Dotpay
Inny

Płatność po wykonanej usłudze na podstawie pro-formy. Świadectwa (drogą mailową) i przyrządy wysyłane są po opłaceniu przesłanej pro-formy.

Płatność po wykonanej usłudze na podstawie faktury przelewowej 10 dni dla klientów bez zadłużenia lub negatywnej oceny płatniczej. Świadectwo jest wysyłane drogą elektroniczną po opłaceniu faktury przelewowej przesyłanej drogą mailową. Mierniki są wysyłane od razu po wykonaniu usługi.

Płatność za wykonaną usługę dokonywana bezpośrednio u kuriera.

Przy zaznaczeniu opcji zostanie wygenerowany link do płatności w systemie Dotpay (płatności kartą płatniczą, przelewem, BLIK) i przesłany na podany adres e-mail po zakończonej usłudze.

Sposób indywidualnie i uprzednio ustalony z Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis, np. faktura przelew, odroczony termin płatności, split payment itp.

Pragnąc poinformować, że w związku z cyfryzacją dokumentów wydawanych przez Merserwis, dokumenty uzyskane w trakcie realizacji usługi: świadectwa wzorcowania i sprawdzenia będą wydawane w formie cyfrowej drogą mailową jako zabezpieczony plik PDF. Więcej informacji znajdą Państwo w Regulaminie świadczenia usług, który znajduje się poniżej.

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności w celu realizacji i przesłania powiadomień dot. zamówionej usługi.

Wstecz Następne
Zakończone 66%
1 1. Dane zleceniodawcy 2 2. Szczegóły zamówienia 3 3. Wyślij

Po kliknięciu "wyślij" prosimy zaczekać na przekierowanie do strony z potwierdzeniem dostarczenia formularza.

Wstecz Następne