Kod na wzorcowanie mierników z funkcją instalacji fotowoltaicznych

Ciepłe dni powoli wracają, a wraz z nimi nasza specjalna akcja promocyjna na wzorcowanie mierników z funkcją instalacji fotowoltaicznych!


W Merserwis, mamy przyjemność ogłosić naszą Wiosenną Promocję Wzorcowania!

 

Od dzisiaj, przy użyciu specjalnego kodu, dostępnego na naszych profilach Facebook i LinkedIn (linki na końcu artykułu) otrzymasz aż 12% rabatu na wzorcowanie mierników z funkcją instalacji fotowoltaicznych.

Promocja to nie wszystko


Chcielibyśmy również powiadomić, że dzięki zwiększeniu liczby stanowisk i powiększeniu personelu, standardowo wzorcowanie wykonywane jest obecnie w 3-5 dni roboczych


Właśnie tak dbamy o czas i zadowolenie naszych Klientów!


Jak skorzystać z promocji?


Korzystanie z naszej promocji jest bardzo proste.


Wystarczy wejść na jeden z naszych profilów społecznościowych na Facebook i LinkedIn (linki poniżej), skopiować kod i użyć go w formularzu zlecenia wzorcowania. Będziemy również niezwykle wdzięczni za polubienie nas i obserwowanie w profilach społecznościowych.


Rabat w wysokości 12% zostanie naliczony automatycznie po zastosowaniu kodu, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze za uługę wzorcowania.


Jednocześnie przypominamy, że nasza promocja trwa do 31 maja 2024 roku. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Nie przegap tej okazji, skorzystaj z promocji i przygotuj się na wiosenne projekty z Merserwis!

Wzorcowanie multimetrów - dlaczego z Laboratorium Merserwis?


  • Kalibrator Fluke 5730A oraz wzmacniacz Fluke 5725A w naszym wyposażeniu, pozwala na wzorcowanie większości dostępnych na rynku modeli multimetrów precyzyjnych w pełnym zakresie pomiarowym napięcia, prądu oraz rezystancji. 
  • Zautomatyzowany sposób wzorcowania w przypadku multimetrów wyposażonych w port komunikacyjny USB / RS232 / GPiB, co znacznie przyspiesza cały proces wzorcowania.
  • Ukończenie wzorcowania w 4-5 dni robocze od zgłoszenia.

Więcej o kalibratorze Fluke.

Przeczytaj również...