Wzorcowanie Sonel / Metrel - Taniej do końca czerwca!


Do 30 czerwca 2019 roku nasze Laboratorium Badawczo-Wzorcujące oferuje specjalny 11% rabat na wzorcowanie wybranych mierników instalacji elektrycznych marki Sonel i Metrel. Rabatem na kalibrację objęte są modele Sonel MPI-520 oraz Metrel MI 3100 SE EurotestEASI - jedne z najpopularniejszych urządzeń tego typu w naszym laboratorium. Usługa poza promocją wynosi 345 zł netto w planie Premium, po obniżce: 307 zł netto! Uwzględniając usługę Door-to-Door za 2 zł+VAT jest to prawdopodobnie najkorzystniejsza obecnie oferta na rynku.

11% rabatu na wzorcowanie wybranych mierników instalacji Sonel i Metrel!

Promocja dotyczy usługi wzorcowania wielofunkcyjnego miernika instalacji elektrycznych Sonel MPI-520 oraz Metrel MI 3100 SE dla 5 i 4 funkcji pomiarowych. W przypadku mierników marki Metrel całkowity koszt kalibracji obejmuje dodatkowo adiustację!

 

Wzorcowanie wielofunkcyjnego miernika instalacji elektrycznych zostaje wykonane w zakresie: 

  • Rezystancja izolacji do 1kV
  • Rezystancja / impedancja pętli zwarcia
  • Test wyłączników RCD (czas zadziałania, prąd wyzwolenia, napięcie dotykowe)
  • Napięcie i ciągłość

z wykorzystaniem wzorców elektronicznych i dekad.

 

Koszt uslugi dodatkowo uwzględnia:

  • Strojenie miernika Metrel EurotestEASI (koszt osobnej usługi wynosi 100 zł netto)

Zakresy pomiarowe dostosowane są do modelu miernika.

 

Usługa wzorcowania kończy się wydaniem świadectwa wzorcowania zawierającego wyniki pomiaru wskazanego przez przyrząd wzorcowany i porównanie ze wzorcem wraz z podaną niepewnością wzorcowania. Świadectwo nie ma daty ważności i nie określa czy różnice pomiędzy wzorcem zawierają się w dokładności określonej przez producenta. Spójność pomiarowa wzorca (przyrządu wzorcowego) odniesiona jest do krajowych bądź międzynarodowych wzorców jednostek miar (określenie zgodności na wniosek klienta jest bezpłatne).

 

Użytkownik sam ustala czaso-okres kolejnego wzorcowania na podstawie szeregu czynników. Merserwis zaleca zachowanie 12 miesięcznego czaso-okresu pomiędzy wzorcowaniami mierników instalacji elektrycznych zgodnie z zaleceniami większości krajowych i europejskich producentów aparatury kontrolono-pomiarowej.

Przeczytaj również...