Wzorcowanie dla każdego: Nowe możliwości w laboratorium Merserwis

Z przyjemnością informujemy o nowej możliwości, jaką wprowadziliśmy w akredytowanym laboratorium Merserwis, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów.


Nowe udogodnienia dla klientów indywidualnych


Od teraz osoby fizyczne, w tym te korzystające z nierejestrowanej działalności gospodarczej, mogą swobodnie nabywać nasze towary i usługi. Rozszerzyliśmy opcje dokumentowania transakcji - oprócz standardowych faktur, wystawiamy również paragony fiskalne.


Co to oznacza dla Ciebie?


  • Łatwiejszy dostęp do profesjonalnych usług wzorcowania i kalibracji przyrządów pomiarowych
  • Możliwość skorzystania z naszej oferty bez konieczności posiadania zarejestrowanej działalności gospodarczej
  • Elastyczność w wyborze formy dokumentu sprzedaży - faktura albo paragon, w zależności od Twoich potrzeb


Przypominamy, że nasze laboratorium oferuje szeroki zakres usług wzorcowania, gwarantując najwyższą jakość i profesjonalizm. Średni czas standardowej realizacji usługi wynosi ok. 3-5 dni roboczych, choć może się on różnić w zależności od typu urządzenia i aktualnego obciążenia laboratorium, ale i na to jesteśmy przygotowani oferując specjalne tryby przyspieszające wzorcowanie poza obowiązującą kolejką. ;)


Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i przypominamy o możliwości uzyskania dodatkowych rabatów. Śledźcie nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie publikujemy kody rabatowe na usługi laboratoryjne.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty lub chcieliby skorzystać z nowych możliwości, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli wszelkich niezbędnych informacji.


Merserwis - profesjonalne wzorcowanie dostępne dla każdego!

Przeczytaj również...