Lato bez VAT! wzorcowanie w wakacje tańsze o 23%

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA] W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 roku zorganizowaliśmy specjalną promocję w naszym Laboratorium Badawczo-Wzorcującym. Dzięki promocji wzorcowania mogą Państwo zaoszczędzić 23% na wykonywanej usłudze! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i złożenia zlecenia usługi za pomocą formularza.

Zasady promocji


 1. Promocja dotyczy wykonania usługi wzorcowania określonego rodzaju urządzeń kontrolno-pomiarowych, wykonywanej w Laboratorium Badawczo - Wzorcującym Merserwis.
 2. Z promocji można skorzystać wybierając wzorcowanie w Planie Premium.
 3. Promocją objęte są wielofunkcyjne mierniki instalacji elektrycznych, mierniki RCD, pętli zwarcia, uziemienia oraz izolacji.
 4. Warunkiem skorzystania z promocji jest dostarczenie w określonym terminie sprawnego miernika z kompletem przewodów i naładowanymi bateriami, bez widocznych uszkodzeń i zgłoszeń o naprawach.W innym przypadku Laboratorium może odmówić wykonania usługi w ramach promocji i zaproponować wzorcowanie na standardowych warunkach.
 5. Każde urządzenie, spełniające wymagania promocji, zostanie objęte rabatem w wysokości 23% naliczonym od podstawowej ceny usługi (zobacz: cennik usług).
 6. Umożliwiamy wykonanie wzorcowania w trybie przyspieszonym: 24H/48H za dodatkową opłatą (100/50 zł netto za sztukę) - dopłata za wykonanie usługi w trybie przyspieszonym nie podlega promocji.
  UWAGA: usługa w trybie przyspieszonym będzie realizowana po uprzednim kontakcie z Laboratorium i rezerwacji terminu.
 7. W ramach promocji można skorzystać z usługi D2D za 5 zł netto - zadbamy o odbiór urządzeń i ich ponowne dostarczenie (zobacz: regulamin usługi D2D).
 8. Promocja nie łączy się z innymi akcjami rabatowymi.
 9. Promocja obejmuje nowe zlecenia, przekazane w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 r.
 10. Pozostałe kwestie reguluje Regulamin świadczenia usług Laboratorium Merserwis.


Przeczytaj również...